Vanhat hallitukset

Tältä sivulta löytyy aikaisempien vuosien hallituslaiset, alkaen vuodesta 2015, jolloin Lytin uusi nettisivu julkaistiin.

Hallitus 2017

Puheenjohtaja
Maria Kunnari
maria.kunnari1@gmail.com
044 9901911

Varapuheenjohtaja
Eino Hantula
ehantula@gmail.com
040 0204558

Sihteeri
Anna Kauppi
annakauppi10@gmail.com
045 8002857

Taloudenhoitaja
Ida Tirkkonen
tirkkonen.ida@gmail.com
050 0901776

Kurssivastaava
Roosa Honkanen
honkanen.roosa@gmail.com
040 5002052

Tiedottaja
Lyydia Johansson
vepi.lyydia@gmail.com
040 7720024

Jäsen
Maiju Saikkonen
maiju.saikkonen91@hotmail.com
041 5442272

SYTY-vastaava/varajäsen
Samu Luiro
luirosamu@gmail.com
040 7760668

Varajäsen
Noora Vuorela
noorasointu@gmail.com
040 0395073

Varajäsen
Eva Aho
eva@aho.fi
044 3681190

Tekniikkavastaava
Tatu Ollikainen
ollikainentatu1@gmail.com
040 2477387

 


Hallitus 2016

Puheenjohtaja
Mona Huczkowski
mona.huczkowski@gmail.com
040 4188398

Varapuheenjohtaja
Maria Kunnari
maria.kunnari1@gmail.com
044 990 1911

Sihteeri
Noora Vuorela
noorasointu@gmail.com
0400395073

Taloudenhoitaja
Ida Tirkkonen
tirkkonen.ida@gmail.com
0500901776

Yhteisövastaava
Samu Luiro
0407760668
luirosamu@gmail.com

Kurssivastaava
Pauliina Kietäväinen
pauliina.kietavainen@gmail.com
0400 769451

Tiedottaja
Samuli Valkama
samuli.valkama@windowslive.com
0449755032

SYTY-vastaava/varajäsen
Meri Forsman
0505144956
mforsman@ulapland.fi

Varajäsen
Maiju Saikkonen
maiju.saikkonen91@hotmail.com
0415442272

Varajäsen
Iida-Sofia Luusua
040 5007908
iidaluusua@gmail.com

Tekniikkavastaava
Tatu Ollikainen
ollikainentatu1@gmail.com
0402477387

 


 

Hallitus 2015

Puheenjohtaja
Anna Nikunen
anna.nikunen@gmail.com

Varapuheenjohtaja
Maria Kunnari
maria.kunnari1@gmail.com

Taloudenhoitaja
Mona Huczkowski
mona.huczkowski@hotmail.com

Sihteeri
Iida-Sofia Luusua
iidaluusua@gmail.com

Tiedottaja
Samuli Valkama
samuli.valkama@windowslive.com

Sytyvastaava
Niko Uusi-Simola
niko.uusisimola@gmail.com

Yhteisövastaava
Maiju Saikkonen
maiju.saikkonen91@gmail.com

Varajäsenet 
Tatu Ollikainen
Katariina Alatalo

Tekniikkavastaava
Tatu Ollikainen
ollikainentatu1@gmail.com